عملکرد خود را بررسی کنید

سامانه گزارش دهی (Reporting Service)

عملکرد خدماتتان را با داده های به دست آمده و آنالیز شده بررسی و مدیریت کنید. مشکلات کوچک خود را بشناسید و اقدامات اصلاحی که باعث پیشرفتی قابل توجه و مطلوب در کار شما می شود را انجام دهید.

دید کلی سامانه

در این بخش، تصویری کلی از نتایج عمکلرد خدماتتان در قالب نمودارهای متنوع نمایش داده می شود که بسته به نوع فیلتر انجام شده، براساس موقعیت مکانی، بازه زمانی، سوال نظرسنجی و … ارائه می شود.

تحلیل نتایج

نتایج کامل و تحلیل وضعیت داده ها در قالب انواع نمودار و گراف های مختلف که بر اساس رنگ صورتک ها تقسیم بندی شده اند، نمایش داده می شوند. برای مشاهده نتایج، گزارش های مختلفی بر اساس موقعیت مکانی، بازه زمانی و همچنین نوع سوال نظرسنجی از طریق سامانه ارائه می گردد.

انواع نمودارها (دایره ای، میله ای و …) در بازه های زمانی مختلف (ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه)

سایر ویژگی های سامانه

گزارش های ایمیلی و پیامکی

خلاصه ای از نتایج عملکرد خدماتتان در بازه های زمانی مشخص، به طور خودکار به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال می شود.

گزارش های چاپی

امکان چاپ انواع گزارشات و نمودارها از نتایج عملکرد شما فراهم می گردد

هشدار لحظه ای هنگام نارضایتی مشتریان

هشدارهای آنی

زمانی که تعداد بازخوردهای منفی و یا حتی مثبت، در یک موقعیت مشخص و در یک بازه زمانی، از میزان منطقی آن تجاوز کند، پیامی به طور خودکار برای شما ارسال می گردد.

ایمن در برابر نظرات و بازخوردهای نامعتبر

ایمن دربرابر ثبت بازخوردهای نامعتبر

ساختار سفارشی تنظیمات دستگاه، که منجر به فیلتر شدن تعداد دفعات متوالی فشردن کلیدها می شود، باعث اطمینان از صحت داده ها می گردد.

مشتریان رویال

سامانه رویال قابل ارائه به سازمان های دولتی و غیر دولتی اعم از استانداری ها، شهرداری ها،دفاتر خدمات عمومی، بانک ها و مــوسسات مالی و اعتبــاری، شرکت هــای خـودروسازی، اپـــراتورهای مخـــابراتی، پایــانه های مسافربری، سازمان های بیمه، بیمارستان ها و مراکز درمانی، فــروشگاه های زنجیره ای و صدها سازمان و مجموعه دیـگر می باشد.