سامانه پایش رضایتمندی رویال در تلکام ۲۰۱۸ تهران

سامانه پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان رویال

سامانه پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان رویال در تلکام ۲۰۱۸ تهران

در نمایشگاه تلکام  سال ۹۷ حوزه روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با همکاری شرکت فراز فنون در پروژه رضایت سنجی و نظرسنجی از بازدیدکنندگان و همکاران گروه مخابرات ایران از سامانه پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان رویال استفاده نموده است.

به گزارش سیتنا، مهندس شاه ابراهیمی، مدیرعامل فراز فنون در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری مخابرات ایران با بیان اینکه با هدف معرفی دستاوردهای جدید خود در تلکام امسال حضور یافته ایم، با اشاره به تنوع سرویسها و محصولات شرکت گفت: امسال نیز همچون گذشته به عنوان یکی از همکاران و اعضای شرکت مخابرات ایران در تلکام ۲۰۱۸ حاضر شده ایم تا بتوانیم سرویسهای متنوع و کاربردی خود در حوزه های مختلف را به بازدیدکنندگان گرامی معرفی نمائیم.

وی در ادامه افزود: شرکت فراز فنون امسال با تمرکز بر معرفی سامانه پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان رویال به عنوان تخصصی ترین سامانه پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان، به عنوان پروژه ای بزرگ و کشوری، در این نمایشگاه حاضر شده است.

بنا بر اعلام مدیرعامل شرکت فراز فنون: سامانه پایش رضایتمندی “رویال” ابزاری موثر و کارآمد در تحول و پیشرفت کسب و کار است.

سامانه پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان رویال

سامانه پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان رویال

جلب رضایت مشتری

شاه ابراهیمی با اشاره به جایگاه ارزشمند و مزایای چشمگیر این سامانه گفت: بدون شک یکی از اصلی ترین ارکان در موفقیت یک سازمان یا کسب و کار، جلب رضایت کارمندان و مشتریان است. این مهم دست یافتنی نیست مگر به وسیله پایش مستمر سطح رضایت آنها تا بر اساس آن به برطرف کردن نقاط ضعف موجود پرداخته شود. کسب رضایت کارمندان و مشتریان برای شرکت ها و سازمان ها حیاتی است، چرا که پایین آمدن شاخص رضایت موجب از دست دادن مشتریان وفادار، آسیب به برند و کاهش درآمد می گردد.

مدیرعامل فراز فنون در خصوص شرایط ساخت و تولید سامانه پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان رویال گفت: شرکت فراز فنون از سال ۱۳۹۵ در زمینه سیستم های پایش رضایتمندی، تحقیقات خود را در بین محصولات و فناوری های روز اروپا آغاز نمود و با هدف بومی سازی این محصولات به راه خود ادامه داد. نتیجه تلاش و تحقیق مستمر در این زمینه منجر به آغاز پروسه طراحی، ساخت و تولید دستگاه پایش رضایتمندی مشتریان با برند تجاری «رویال» در سال ۱۳۹۶ گردید.

از ابتدای سال ۹۷ با گذراندن و اتمام مراحل مختلف تست و کنترل کیفیت، واگذاری این سامانه در قالب فروش سازمانی آغاز شد که در این مسیر نیز با استقبال گسترده ای از سوی سازمان های دولتی و غیر دولتی اعم از سازمان های مردم نهاد، بانک ها و موسسات مالی، اپراتورهای ارتباطی، مراکز خدمات عمومی، پایانه های مسافرتی، سازمان های بیمه، بیمارستان ها و مراکز درمانی، فروشگاه های زنجیره ای و ده ها سازمان و مجموعه دیگر مواجه شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *